• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tunalar Seramik

firma adresi

Adres :

Çömlekçi Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Karataş Apart Altı No: 12 Konya » Ereğli
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ömer Tuna - Murat Tuna - Abdurrahman Tuna
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (537) 455 77 71
firma wp

Whatsapp 2:

0 (537) 657 41 85
firma wp

Whatsapp 3:

0 (538) 215 30 48

  • firma fb
  • firma instagram

Firmamız Tunalar Seramik adlı firmamız birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Uzun yıllardır bulunduğumuz sektör içerisinde sürdürdüğümüz hizmetlerimizden elde ettiğimiz başarılar ile müşterilerimizin memnuniyetlerine ortak oluyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız önemli çalışmalar yaparak en iyi firmalardan biri olmaya devam ediyor. En kaliteli malzemeler ile en kaliteli hizmetleri sağlayan firmamız müşterilerinin memnuniyetlerini göz önünde tutarak hizmetlerini sürdürmektedir. Müşterilerimizin her türlü isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek altyapıya sahip olan firmamız önemli işlere imza atarak çalışmalarını yapmakta.

Konya yapı inşaat sektöründe faaliyetlerde bulunan firmamız bulunduğu bölge içerisinde en kaliteli hizmetleri sunarak müşterilerinin memnuniyetlerini elde etmeye devam ediyor. Bizler firma olarak birçok alanda hizmetlerde bulunuyoruz. Armatör çeşitleri, klozet, vitrifiye, fayans, seramik döşeme gibi pek çok alanda çalışmalar yapıyoruz. Aynı zamanda duşakabin, banyo dolabı, mutfak dolabı olmak üzere dekorasyon alanında da hizmetler sunmaktayız. Bizler tüm bu hizmetlerimizi en kaliteli malzemeler ile yapıyor ve böylece uzun süreli kullanımlar elde edilebilmekte.

Bizler firma olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimizde en uygun fiyatları müşterilerimize sunarak bütçelerine uygun çalışmalar yapıyoruz. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet süreci yürütüyor, müşterilerimize memnun kalacakları sonuçlar sağlayarak başarılı bir firma olmaya devam ediyoruz. Hizmetlerini en üst kalitede sağlayan firmamız sektör içerisinde en iyisi olarak faaliyetlerini sürdürmekte. Sizlerde yapı inşaat hizmetlerimizi inceleyerek bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar