• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tunç Güvenlik Sistemleri Ltd.şti.

Adres :

Atatürk Mah., Vatan Caddesi Aktif Petrol Yanı No: 24/c, Tlf: 0482 312 04 12, 47400 Mardin Mardin » Kızıltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Tunç

E-Posta Adresi :

tuncguvenlik@hotmail.com
25 yıllık tecrübe ile güvenli bir yaşam sunuyoruz…”

TunçGüvenlik Ltd.Şti, olarak sizlerin daha güvenli bir yaşam ortamı oluşturmak için bilgi ve teknolojiyi tecrübemiz ile birleştiriyoruz.

Tunç GüvenlikKimdir ?

Tunç Güvenlik Sistemleri Ltd.Şti2006 yılında Mardin’de kurulmuştur. Firmamızın Neutron,Samsung,Dahua.Crowelektronik güvenlik sektöründe tescilli ve uluslar arası standartlarda çalışan ürünler kullanarak, sorunsuz sistemleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Tunç Güvenlik Sistemleri Ltd.Ştigünümüz teknolojisinde ihtiyaç duyulan Akıllı Ev Sistemleri, Kamera Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Araç Takip Sistemleri ve Görüntülü Diafon Sistemleri’ni başarıyla projelendirir, tecrübeli teknik servisiyle montajlandırır ve satış sonrası müşteri ilişkileriyle de her zaman kullanıcılarının mutluluğunu, güvenliğini ve konforunu sağlamaya çalışır.

Hizmet ve Ürün Kalitesi, Teknik Servis Tecrübesiyle TunçGüvenlik Sistemleri, işyeri sahiplerinin ve ailelerin maddi ve manevi değerlerini ”Geleceğin Güvenlik Teknolojileri” ile profesyonellikten ödün vermeden en iyi şekilde koruyabilmek için çalışır.
Huzurlu Bir Yaşam İçin.
Tunç Güvenlik Sistemleri Ltd.Şti…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR