• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turkcell Demir İletişim

Adres :

Bulak Mahallesi İstiklall Cad Avdel Ve Şaban Selçuk Sit No 26, Hakkari/merkez Hakkari » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nergiz Demir - Rıza Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

demiriltsm30@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 461 37 83

Whatsapp 2:

0 (544) 211 42 80
Turkcell Demir İletişim firması olarak Hakkari ilinde cep telefonuların tamirini,satışını ve aksesuar satışını yapan bir firmayız.
İletişim sektörü ülkemiz için oldukça önemlidir ve bu konuda birçok firma hizmet sunmaktadır. Ancak firmamız sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile bu alanda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Hakkari bölgesinde bu alanda kaliteli bir hizmet sunan ve bunu uygun fiyatlar ile sunan en çok ilgi gören firma olmaktadır.
Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir. Bu konuda firmamız xxx sektöründe lider firmalardan birisi konumundadır.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir
KVK GARANTİLİ TELEFONLARIMIZ MEVCUTTUR.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR