• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Türkmen Unlu Mamülleri Saç Börek Evi

Adres :

Nakipoğlu Mahallesi Keçeciler Caddesi No: 4/a Karatay Konya Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Türkmen

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 674 09 27

Whatsapp 2:

0 (542) 674 09 27

Türkmen Unlu Mamulleri Saç Börek Salonu olarak tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalarımız tarafından ürünlerimizi özenle hazırlamaktayız. İmal ederken hijyen konusuna çok önem göstermekte ve kullandığımız malzemelerimizin tedarik aşamasında soğuk zincir kuralına dikkat ederek kaliteli ve markalı ürünler kullanarak imalatımızı gerçekleştirmekteyiz.

Türkmen Unlu Mamulleri olarak Konya ilinin Karatay ilçesindeki salonumuzda hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz Konya pasta ve pastane alanında en iyi hizmet veren kurumlar arsında yer almaktadır. Bu verdiğimiz kaliteli hizmetimiz nedeni ile müşteri memnuniyetimiz de o kadar artmaktadır.

Sektör içerisinde yapmış olduğumuz inovasyonlar sayesinde müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunma çabası ile çalışmakta ve müşteri memnuniyetinin birinci önceliğimiz olduğunu vurgulamaktayız.

Salonumuz kendi sektöründe lider bir firma olmak hedefi ile müşterilerine yenilikçi, kaliteli, hijyenik hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bünyemizde çalıştırdığımız profesyonel çalışanlarımız ile de nu kalitenin yakalanması için çaba sarf etmekteyiz.

Salonumuzda yufka ekmek, el açması börek çeşitleri, tatlılar, el yapımı ekmekler, çorba hamurları gibi birçok ürün çeşidinde imalatımız mevcuttur. Ürünlerimiz günlük taze olarak imal edilmekte ve tazeliğini koruyarak satışa sunulmaktadır. Doğal katkı maddesi kullanmadan gerçekleştirilmektedir. Ayrıca müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumumuzda motorlu kurye hizmetimiz ile adresinize hızlıca teslimat seçeneğimiz mevcuttur.

Sizin de farklı doğal damak tatlarına ihtiyacınız var ise iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçip adrese teslim isteyebilir veyahut şubemize gelerek ürünlerinizi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR