• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turktelekom Cemre İletişim

Adres :

Aşağı Öveçler Mahallesi Kabil Caddesi No: 18 Çankaya/ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kamil Sırakaya

E-Posta Adresi :

k.sirakaya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 730 30 30

Türk Telekom Cemre İletişim ;

tivibu başvuru noktası d-smart başvuru noktası, elektrik fatura ödeme noktası, su fatura ödeme noktası, doğalgaz fatura ödeme noktası, türk telekom fatura ödeme noktası, cep telefonu satışı, kontur satışı, turkcell, vodefone, turk telekom fatura ödeme cep telefon aksesuar satışları, cep telefonu teknik servis, 2.el cep telefonu satışı ve tüm marka cep telefon satışı olarak Ankara Çankaya da hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.
Cemre İletişim firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR