• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuzla Auto Center

Adres :

Aydıntepe Mah. Fedakar Sok. No: 133 Tuzla Oto Sanayi Sitesi B-2 Blok İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veli Teymur - Sinan Sertkaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 560 84 23

Whatsapp 2:

0 (530) 419 18 25

İstanbul Tuzla’da faaliyet gösteren Tuzla Auto Center firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Motorlu araçlar on yıllardır insan hayatının vazgeçilmezi olmuş, geliştirildikleri ilk günden itibaren adeta dünya tarihinde bir milat oluşturmuşlardır. Gün geçtikçe de yenilikler devam etmekte, pek çok marka, birçok modeliyle en yeni teknolojileri araçlarında kullanıma sunmaktadır. Gerek günlük hayatta gerekse iş hayatında büyük kolaylık sağlayan motorlu araçlar onlarca parçanın iş birliği ile çalışmakta, can ve mal güvenliğini muhafaza ederek trafikte seyretmektedirler.

Her ne kadar motorlu araçlar zamandan, enerjiden, paradan, emekten tasarruf sağlasalar da kimi zaman tamir gereksinimleri olabilir. Üstelik yeterli performans alınabilmesi ve araçların ideal kullanım ömürlerine erişebilmeleri için düzenli bakımlarının yapılması gerekir. Düzenli bakımları yapılmayan araçların her an arıza verme ihtimali artar. Trafikte can ve mal güvenliğini riske eder. Aynı zamanda da daha büyük sorunların ortaya çıkmasına yol açar. Bu yüzden periyodik olarak profesyonel bakım yapılması da şarttır.

İstanbul oto servis ve tamirhane sektörünün lider firmalarından birisi olarak otomotive dair her türlü ihtiyacınızda çözüm ortağınız oluyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle hizmet veriyoruz. Marka ve modeli her ne olursa olsun araçlarınızın tamir, onarım gereksinimlerini karşılıyoruz. Periyodik bakımlarını da güvenle yapıp yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Oto şanzıman tamiri, yağ değişimi, periyodik bakım, mekanik bakım, fren bakım gibi hizmetlerimiz yanında 7/24 yol yardım hizmeti veriyor, bütçe dostu çözümler geliştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR