• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Üç Kardeşler Balık Av Marketi

Adres :

Mithatpaşa Cad. 456 B Karataş Konak İzmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Çöz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 225 35 37

Whatsapp 2:

0 (542) 225 35 37

Üç Kardeşler Balık Av Marketi işletmemiz İzmir Konak’ta faaliyet gösteriyor. Geniş ürün yelpazemiz ve profesyonel kadromuzla İzmir alışveriş sektöründe öne çıkıyoruz. Müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabiliyor, en acil ihtiyaçlara çözüm merkezi oluyoruz.

Balık tutmak ve yetiştirmek hem bir hobi hem de geçim kaynağıdır. Her iki şekilde de başarı elde edebilmek için profesyonel ekipmanlara da danışmanlığa ihtiyaç vardır. İşletmemiz yılların bilgi birikimi ile bu alandaki ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyor. Farklı ürün konseptlerinle öne çıkarak siz kıymetli müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına çözüm merkezi oluyor.

İşletme olarak ilk günden bu yana önceliklerimiz müşterilerimizin memnuniyeti, uzman kadromuz, yenilikçi çözümlerimiz, kaliteli hizmetlerimiz ve ekonomik fiyatlarımız olmuştur. Bu kapsamda sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı doğru tespit edip en doğru ürünlerle karşılık veriyoruz. Olumlu veya olumsuz bütün beyanlarınızı dikkate alıyor, kendimizi geliştirmek adına fikirlerinize büyük önem veriyoruz.

Uzman kadromuz yılların deneyimi ve bilgi birikimine sahiptir. Dinamik yapımızla sektördeki gelişmeleri yakında takip ediyoruz. En modern avlanma araçlarını ve ürünlerini vitrinlerimize taşıyarak tercihinize sunuyoruz. Bütün ürünlerimizde gerekli danışmanlık hizmeti veriyor, nasıl başarıya ulaşacağınız konusunda uzman deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Geniş hizmet yelpazemiz arasında balık av malzemeleri, balık yemi satışı, dalış elbisesi satışı, olta takım seti satışı, balık av yemi satışı, balık yaşatma malzemeleri, canlı yengeç satışı ve daha fazlası 7/24 tercihe sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR