• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ufuk Motorsiklet

Adres :

Atatürk Sanayi Sitesi 22. Sokak No: 636 İkitelli İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Usta

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (549) 276 77 79

İstanbul otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Ufuk Motorsiklet, kullanıcılarını yeni işletmeler ve fırsatlarla buluşturmak amacıyla faaliyet gösteren birmilyonnokta.com sitesinin de katılımcılarından biri olarak müşterilerine motosikletler özelinde hizmet vermektedir. Kalabalıklaşan nüfusla beraber artan trafik ve mesafelerin kat edilmesi için özellikle büyük şehirlerde en çok tercih edilen araçlardan biri olan motosikletlerin kullanımı her gün daha da yaygınlaşmaktadır.

Otomobillerle aynı prensiple çalışan ancak mekanik aksamları çok daha farklı olan motosikletlerin bakım ve tamiri için uzmanlaşmak gerekmektedir. Çok farklı olan aksamları arasında hangi kısmın arızaya yol açtığını bulmak otomobillerden farklı bir süreçtir. Dört tekerlik araçlar kadar dengeli olmayan motosikletlerin bakımları bundan dolayı büyük önem taşımaktadır. Sürüş sırasında dengenin bozulmasına yol açabilecek bir arıza veya frenlerin eşit, düzgün çalışmaması, çok düşük hızlarda bile sürücünün çok ciddi biçimde yaralanmasına sebep olabilmektedir.

Güvenlik konusundaki tüm olumsuzluklarına rağmen, fiyatlarının uygun olması, yakıt tüketimlerinin çok düşük olması, park problemlerinin neredeyse hiç olmaması ve kalabalık trafik içinde hızla ilerleyebilen motosikletlere olan talep hızla yükselmektedir. Farklı özelliklerdeki birçok motosiklet trafiğe çıkarken, ikinci elde de satışlar çok hızlı bir biçimde gerçekleşmektedir.

Ufuk Motorsiklet, motorsiklet sahibi olan veya almak isteyenlere ihtiyaç duydukları en iyi durumdaki araçları bulmaları konusunda hizmet vermektedir. Her türlü aksesuar ve yedek parçanın da temini ve montajını gerçekleştirebilen işletme Başakşehir’de faaliyet göstermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar