• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uğur Oto Güzellik Merkezi

Adres :

Sanayi Sitesi Uğur Mumcu Caddesi B Blok No 19 İncirliova Aydın Aydın » İncirliova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Aktaş

E-Posta Adresi :

efekan41@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 653 83 16

Whatsapp 2:

0 (553) 653 83 16

Uğr Oto Güzellik Merkezi olarak Aydın-İncirliova da hizmet vermekte olupoto kuaför,pasta cila, seramik kaplama, jant temizliği,boya koruma, far parlatma,koltuk yıkama, detaylı temizlik vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR