• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uğur Altıntaş Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Altıntaş

Değişime hazır mısınız? Gaziantep kuaför sektörünün önemli isimlerinden olan firmamız Uğur Altıntaş Kuaför, ihtiyaçlarınıza ve isteklerine birbirinden güzel çözümlerle cevap veriyor. Salonumuzda müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonucunda değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Biz, profesyonel ekibimizle birlikte sizleri daha mutlu etmek adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmette hataya yer vermiyoruz. Çünkü sebep olacağımız bir hatanın nelere yol açabileceğini gayet iyi biliyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini sarsmak istemiyoruz.

Yıllardır sektörde hizmet vererek tecrübe sahibi olduk. Müşterilerimizin istediği çalışmayı kalite standartları içerisinde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Saç kesimi, saç boyama, saç tasarımı, makyaj uygulamaları, cilt bakımı, saç bakımı, manikür ve pedikür gibi çalışmalar yapıyoruz. Standart modellerden ziyade müşterilerimizin saç yapısını, cilt yapısını ve yüz şeklini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu sektörde çoğu firma müşterisini tanımadan çalışmalara başlamaktadır. Fakat biz müşterilerimizi tanıyarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz için en uygun olan çalışma hangisiyse onu başarıyla tamamlıyoruz.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde yenilikler ve değişimler yaşanmaktadır. Biz, bu yenilikleri ve değişimleri yakından takip ediyoruz. Ekibimizle birlikte bu yenilikleri ve değişimleri çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Böylelikle değerli müşterilerimiz için en uygun çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Sektördeki çoğu firmaya göre uygun fiyatlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, çalışkan, azimli, yeniliğe açık, işine ve çevresine karşı saygısını daima koruyan ekip arkadaşlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR