• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Uğur Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Cengiz Dip - Cafer Dip

reklam logosu
  • firma fb

İşletmemiz Ordu hizmet sektöründe siz değerli müşterilerimizin tüp ve su ihtiyaçlarını tedarik etmek amacı ile sektöre adım atmıştır. Bu amaç doğrultusunda Ergaz tüp bayiliği ve 19 litrelik polikarbon damacana su bayiliği yapmaktayız. Sektöre atıldığımız günden bugüne kadar yılların bize kazandırmış olduğu ticari tecrübe ile hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı sürdürmekteyiz. Dolayısıyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı bir şekilde ulaştırmaya en azami ölçüde gayret gösteriyoruz. Firmamız hizmet sunduğu alanda Ergaz piknik tüpü, büyük tüp ve 12 kg tüp satışı ile damacana su satışı yapmaktadır. Bununla birlikte firmamızdan ihtiyacınız doğrultusunda tüp dedantörü, tüp başlığı ve ocak gibi gereksinimlerinizi de en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

İşletmemizin bayiliğini üstlenmiş olduğu Ergaz; sektörde güvenilirliği ve emniyeti ile tanınan bir firmadır. Biz de işletme olarak Ergaz bayiliğini üstlenmiş olmanın gururu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İster tüp ister damacana su olsun siparişiniz işletmemize ulaştığı anda, en yakın lokasyondaki dağıtım ekibimiz yola çıkarak; en kısa sürede adresinizde olur. Tüpünüzün değişimini güvenli bir şekilde yapar. Su tedarikinizi sağlar.

Güvenilirlik, dürüstlük, karşılıklı saygı ve sevgi işletmemizin temel çalışma prensipleridir. Bu prensipler doğrultusunda sadece müşterilerimizin değil aynı zamanda çalışma personelimizin de maddi ve manevi ihtiyaçlarını önemsiyor ve ona göre hareket ediyoruz. İşletmemizin hedefi sektöre atıldığımız ilk günkü heyecanımız ile hizmet sunmaya devam etmektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR