• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ulu Oto Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sefer Sarı

  • firma instagram

Oto servis ve tamirhane hizmeti vermekte olan Ulu Oto Elektrik isimli firma da birmilyonnokta.com üyesi oldu. Günümüzde birçok insan kendi aracı ile konforlu bir yolculuk yapmayı tercih etmektedir. Bu nedenle trafiğe çıkan araç sayısı da eskiye nazaran misli ile artmıştır. İnsanların rahatına düşkün olduğunu ve yolculukta ta en rahat şekilde yolculuk yapmayı tercih ettiklerini hepimiz bilmekteyiz. Ancak araçlarda rahatlık kadar bir de uğraştırıcı şeyler vardır. Örneğin aracın düzenli olarak yapılması gereken bakımlar ya da en ufak kazada oluşan hasarı tanır ettirmek. Bu gibi durumlarda rahattan yana pek te bir şey kalmıyor. Ancak arıza durumlarında rahatça çözebileceğiniz ve hızlıca güvenilir bir hizmet alabileceğiniz tek bir yer vardır. O da Ankara oto servis ve tamirhane isimli firmamızdır.

Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, tecrübe sahibi çalışan kadrosu ile son derece güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Müşterisine en kaliteli ürünler ile uzun vadeli çözüm olacak bir tamir hizmeti veren firmamız, ayrıca uygun fiyata hizmet vermektedir. Bu sektörün en çok tercih edilen ismi olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve hizmet vermekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Aracınızın rahatını yaşadığınız kadar tamir konusunda da rahat ve hızlı bir tamir sunarak tekrar bu problemlerden de rahatça sıyrılmanızı sağlıyoruz.

Kısa sürede aracınızın özellikle de elektrik arızalarına çözüm olan firmamız, randevu sistemi ile araç tamiri yapmaktadır. Aracınızın daha fazla beklemesini istemiyor ve hemen tamir edilmesini istiyorsanız arayın ve anında randevunuzu oluşturun. Daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunan firma olmadığını iddia ediyor ve sizleri bu kaliteyi deneyimlemeye davet ediyoruz. Firmamız, yedi yirmi dört saat hizmetinizde olmaktan gurur duyuyor.

altındağ iskitler oto elektrik servisi,altındağ iskitler en yakın oto elektrikçi,altındağ iskitler oto elektrik firması,altındağ iskitler oto elektrik tamiri,altındağ iskitler oto şarj dinamosu tamiri,altındağ iskitler oto marş dinamosu tamiri,altındağ iskitler oto park sensörü uygulaması,altındağ iskitler oto klima gaz dolumu,altındağ iskitler oto klima bakım servisi,altındağ iskitler oto merkezi kilit sistemleri,altındağ iskitler oto kalorifer peteği temizleme,altındağ iskitler oto ses sistemi kurulumu,iskitler oto elektrik servisi,iskitler en yakın oto elektrikçi,iskitler oto elektrik firması,iskitler oto elektrik tamiri,iskitler oto şarj dinamosu tamiri,iskitler oto marş dinamosu tamiri,iskitler oto park sensörü uygulaması,iskitler oto klima gaz dolumu,iskitler oto klima bakım servisi,iskitler oto merkezi kilit sistemleri,iskitler oto kalorifer peteği temizleme,iskitler oto ses sistemi kurulumu,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR