• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Uluçay Oto Kurtarma

firma adresi

Adres :

- İzmir » Narlıdere
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Uluçay
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (506) 595 52 52
firma wp

Whatsapp 2:

0 (530) 777 47 73

  • firma fb

Uluçay oto kurtarma, oto kurtarma sektöründe öncü çalışmalarıyla akla ilk gelen firma olmayı başardı. Kusursuz hizmetimiz sayesinde adımızdan sıkça söz ettiriyoruz. En kötü anınızda biz yanınızdayız. Oto kurtarma hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız tereddüt etmeden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sizlere en güvenli ve hızlı hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Oto kurmaya ihtiyaç duyduğunuz bir durum yaşamış olursanız biz en seri şekilde yanınızdayız.

İzmir oto kurtarma yıllardır verdiği profesyonel hizmetle en çok tercih edilen firma olmayı başarıyor. Yarı yolda mı kaldınız, sizi gelip kurtarıyoruz. Alo yol yardım hizmeti, İzmir Narlıdere oto kurtarma, oto çekici hizmeti, acil yol yardım, hasarlı araç çekme hizmeti gibi faaliyetlerimiz mevcuttur. Uygun fiyatlı yol yardım hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. İhtiyaç duyduğunuz her saat ve günde bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 yol yardım hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

En yakın çekici ve oto kurtarıcı hizmeti için endişelenmeyin. İzmir çevresinde bulunuyorsanız anında bize ulaşabilirsiniz. Olduğunuz yere oldukça kısa sürede ulaşarak aracınızı kurtarmaktayız. Oto taşıma hizmetinde İzmir’de öncü olmayı başardık. Son teknoloji çözümlerle hizmet sunmanın verdiği gururu yaşıyoruz. Çekici hizmetine ihtiyaç duyduğunuz bir an yaşarsanız size çözüm sağlamaktan mutluluk duyarız. Ekonomik fiyatlarımızı öğrenmek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Alo yol yardım sizlerin hizmetinde. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR