• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ulya Güzellik Salonu ( Kadirli Kaş Tasarım Merkezi )

firma adresi

Adres :

Savrun Mahallesi Karatepe Caddesi No : 5/12 (migros Yanı ) Osmaniye » Kadirli
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uzman Estetisyen Merve Şensoy
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (506) 287 46 46

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Harika bir cilde sahip olabilmeniz için en iyisini yapmaya devam eden Ulya Güzellik Salonu birmilyonnokta.com üyesi olmaktan mutluluk duyar. İstediğiniz parlak ve sağlıklı cilde kavuşmanız için sıkı çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ulya Güzellik Salonu olarak birincil hedefimiz sizlerin memnuniyetini kazanmaktır. Yıllardır en güvenilir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzman estetisyenimiz ve samimi, sıcak kanlı, güler yüzlü çalışanlarımızla konforlu ve bir o kadar da başarılı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmanız için titiz çalışıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda sivilce ve akne sorunlarınız çözüyoruz. Bunun yanı sıra cildinize birçok işlem uyguluyoruz bu işlemler; ölü tabakayı temizliyoruz, sıkılaşmış gözenekleriniz kazandırıyoruz, cildinizin nem oranını arttırıp kuru bir ciltten sizi kurtarıyoruz. Ayrıca başımızın belası haline gelen siyah noktaları da yüzünüzden tamamen arındırıyoruz.

Osmaniyegüzellik merkezi sektöründe bulunduğumuz ilde adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Kalitemizi her zaman koruma devam ediyoruz ve sizlerin kendinizi en iyi şekilde rahat hissedebilmesi için uğraşıyoruz. Cilt bakımının yanında sizi diğer tüm ağrılı ve sancılı işlemlerden kurtarıp kıl sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Alanında uzman çalışanlarımızla gerekli olan seanslar sonucunda dilediğiniz pürüzsüz görünüme kavuşuyorsunuz. İlk günkü heyecanımızla, çalışma disiplinimizle sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz. Sizin dilediğiniz görüntüye kavuşmanız bizler için çok önemli. Sizler de kafanıza takılan her detayı bize hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Güzel ve bakımlı hissetmenin en doğru adresi Ulya Güzellik Salonu her zaman hizmetinizde.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR