• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Umay Halı ve Koltuk Yıkama

firma adresi

Adres :

Kurtuluş Mahallesi 14. Keresteciler Sokak No : 40 Erzurum » Yakutiye
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Abdulsamet Göktaş
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (543) 813 76 77

reklam logosu
  • firma instagram

Halı ve koltuk yıkama alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Umay Halı ve Koltuk Yıkama, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir parçasıdır. Firmamızın temel amacı, müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak en üst düzey temizlik hizmetlerini sunmaktır. Bu doğrultuda kendimizi durmadan geliştiriyor ve en kusursuz hizmetleri sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz zaman firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Erzurum halı yıkama sektöründe yer alan firmamız, en çok tercih edilen temizlik firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Firmamız bünyesinde birçok hizmeti barındırmaktadır. Bu hizmetlerimizden bazıları ise şunlardır; halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama gibi birçok hizmetimiz mevcuttur. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizler de firmamızdan bu hizmetleri uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

Firmamız, alanında uzman ve deneyimli personelleriyle halılarınızı, koltuklarınızı, perdelerinizi, yorganlarınızı ve battaniyelerinizi ilk günkü gibi yepyeni bir duruma getirmektedir. Kaliteli temizlik araç ve gereçleri kullanılarak yapılan temizlik işlemlerimizden memnun kalacaksınız. Bütçe dostu fiyatlarımızdan ve önemli avantajlarımızdan yararlanmak için doğru adres olarak buradayız. Buharlı yıkama sistemimiz sayesinde koltuklarınız tertemiz olacak.

Firmamız ile iletişim kurmak oldukça kolay bir işlemdir. Detaylı bilgi almak için, yıkama hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Güler yüzlü personellerimiz ile sizlere yardımcı olacağız. Kaliteli temizlik hizmetleri ve bütçe dostu fiyatlar için sizleri de halı yıkama firmamıza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR