• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umurca Koltuk Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ezgi Bayraktar - Cenan Bayraktar

Evlerimiz bizim için çok önemlidir. Sürekli evlerimizde yaşadığımız için bu yerin temiz olmasını istemekteyiz. Evlerimizde özellikle koltuklarımız ve sandalyelerimiz en çok oturduğumuz yerlerdir. Koltuklarımızda biraz dinleniriz. Ya da koltuklarımıza oturup film, televizyon izleriz. Ya da onlara oturup bir şeyler yer ve içeriz. Böyle durumlarda üzerlerine bir şeyler dökülebilir ya da kirlenebilirler. Üzerine bir şey dökmesek bile sürekli oturduğumuz için bir şekilde yıpranmakta ve batmaktalar. Evimizde oturduğumuz yerin temiz olmasını isteriz. Pis ve kirli bir yere oturmak bizim ve üzerimizin de kirlenmesine sebep olur. Bunun için Umurca koltuk yıkama olarak Muğla’da hizmet vermekteyiz.

Çeşitli koltuk yıkama seçeneklerimizle Muğla temizlik alanında hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizin temiz ve güzel görünen bir ortamda yaşamanızı sağlamak öncelikli amacımızdır. Buharlı koltuk yıkamamız mevcut olup detaylı bir şekilde koltuklarınızın temizliği ve bakımı yapılmaktadır. Bu temizlik işlemlerini yaparken son teknolojilerden faydalanılmakta ve en kalite ürünler kullanılmaktadır. Koltuklarınıza herhangi bir zara vermeden işlemlerimiz yapılmaktadır. Önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir. Alanında uzman elemanlarımızla beraber hizmet vermekteyiz. Ayrıca evlerinde sadece koltuklarınızın değil yine sürekli oturduğumuz sandalyelerinizin de temizliğini yapmaktayız. Ayrıca yine üzerinde uyuduğumuz temizliği bizim için çok önemli olan yatak temizliği, yıkama işlemlerimizde mevcuttur.

Sürekli kullandığımız araçlarımız, otomobillerimiz bizim için çok önemlidir. Onlarında temiz ve bakımlı görünmesiniz isteriz. Bu yüzden de çeşitli seçeneklerimizle beraber araç koltuğu yıkama hizmetimizde mevcuttur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR