• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Umut Kordon Örme

firma adresi

Adres :

Maltepe Mahallesi Gümüşsuyu Caddesi Dalgıç İş Hanı No : 3/6 Kat : 3 İstanbul » Zeytinburnu
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adem Kaplan
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 158 74 06

  • firma fb
  • firma instagram

birmilyonnokta.com üyelerinden biri olan Umut Kordon Örme firmamız tekstil giyim sektöründe faaliyet göstermektedir. İstanbul tekstil giyim sektöründe kordon üretimi, uçlama, ayakkabı bağcığı üretimi ve tekstil aksesuar üretiminde sektörde fark yaratmayı hedefliyoruz.

Dar dokuma ürünleri ve tekstil aksesuar ürünlerinde geniş ürün yelpazesine sahip firmamızda müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. Kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlandırma ile müşterilerimizi koruma ve gözetme politikasına sahibiz. İstediğiniz ürünleri hızlı üretim yöntemlerimiz ile müşterilerimizi bekletmeden ürünlerini onlara ulaştırıyoruz.

Firmamız üretimde etkin rol oynadığı için üretim kapasitesinde artışa geçmiştir. Bununla birlikte 2017 yılında ikinci tesisimiz ile üretimimizde %40 artış sağladık. Gaziantep, İzmir, Antalya ve Mersin illerimizde ise üreticilerle yaptığımız iş birlikleri ile üretimde hızlı yol katetmeyi hedefliyor ve sektöre yön vermeyi amaçlıyoruz.

Uzman çağrı merkezi çalışanlarımız ile müşterilerimizi sipariş alımından ürün teslimine kadar yalnız bırakmıyoruz. Siparişin alınmasında, üretimde ve ürünlerinizin ulaşımında üstün gayret sarf etmekteyiz. Nitelikli ve profesyonel personellerimiz ile müşterilerimizin her adımında yanında olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Müşteri memnuniyeti ile şirket politikamızı güçlendirip üretimimizde bu şekilde yol katetmek hedefimizdir.

Uzman personellerimiz, çağa uygun ekipmanlarımız ve yenilikçi fikirlerimiz ile adım adım sektörde lider olmayı hedefliyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle sürekli kendimizi yeniliyor ve sektörün nabzını tutuyoruz. Sizin ve firmanızın ilk tercihi olacağımızı garanti ediyoruz. Bugün olduğu gibi yarın da sizinle birlikte olup üretiminizi destekleyip dost firmanız olacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR