• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umut Mermer Granit Dekorasyon

Adres :

Soğanlı Mah Karadeniz 1 Sok No: 4 Bahçelievler İstanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlyas Eroğlu- Kemal Ata

E-Posta Adresi :

ilyas.mermercilik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 925 63 74

Whatsapp 2:

0 (539) 953 69 37

Umut Mermer Granit Dekorasyon ;

Mermer dekorasyon, granit mermer, granit mermer tezgah imalatı ve anahtar teslim dekorasyon İstanbul Bahçelievler de hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyetidir.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.
Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir. Firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR