• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Umut Yufka

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Demirci

reklam logosu
  • firma instagram

Umut Yufka olarak, Sakarya Serdivan içerisinde bulunan şubemiz ile yüksek kalite hizmetlerimize devam etmekteyiz. Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine hiç ara vermeden devam etmekte olup hizmet ilke ve düsturu doğrultusunda hizmetlerini sürdürmektedir. Umut Yufka; Kemalpaşa tatlısı, peynir tatlısı, milföy hamuru, kuru yufka, kavrulmuş kadayıf, ev yapımı mantı, güllaç ve tarhana gibi pek çok farklı hamur işi ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Müşterilerinden almış olduğu yüce güçle ticaret hayatına devam eden firmamız, yüksek kaliteyi makul fiyatlar ile birleştirerek sizlere sunmak için üstün çaba sarf etmektedir. Ürünlerimiz her zaman taze olup hijyenik koşullar altında paketlenerek satışa sunulmaktadır.

Umut Yufka firmamız, Sakarya Serdivan Yufka ve Hamur İşleri bayisi ile güler yüzlü ve seçkin hizmetlerine devam etmektedir. Umut Yufka, alanında önder ve örnek firma konumunda yer almaktadır. Pek çok farklı içerikte yüksek kaliteli yufka ve hamur işi ürünlerini hizmet gamı çerçevesinde bulunduran markamız, günden güne kendisini geliştirmek adına somut adımlar atmaktadır.

Müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirilerini de göz ardı etmeyen Umut Yufka işletmemiz, sizlerin memnuniyet durumlarını her şeyin üzerinde tutmaktadır. Yüksek kalitenin tesadüf olmadığını bilen ve bu bilinçle çalışan ekip kadromuz ile sizlere hizmet verebilmenin büyük gurur ve mutluluğunu hissetmekteyiz. Eğer gün içerisinde bayimize uğrarsanız, şube yetkililerimiz sizlerle hemen ilgilenecek ve üstün kaliteli hizmetin farkına varabilmenizi sağlayacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR