• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ünal Işık Sürücü Kursu Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ünal Işık

Adana eğitim sektöründe vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda değerli vatandaşlarımızın sürücü belgesi almasını sağlıyoruz. Günümüzde artık araç kullanmanın önemi daha da arttı. Sürücü adaylarının araçlarını iyi kullanabilmesi, trafikte doğru hareket edebilmesi ve karşılaştığı sorunlar karşısında çözüm üretebilmesi adına eğitimlerini başarıyla alması ve tamamlaması gerekir. Biz, sürücü kursumuzda iyi bir eğitim için alanında uzman ekibimizle eğitim veriyoruz. Vermiş olduğumuz eğitimle sürücü adaylarının kendini geliştirmesini ve bilgi sahibi olmasını sağlıyoruz.

Gelişmiş kurs merkezimizde uzman ekibimizin kontrolünde psikoteknik belgesi için test yapıyoruz. Bildiğiniz gibi uzun yol şoförlerinin, ticari araç kullanıcılarının, öğrenci ve yolcu taşıyan servis sürücülerinizin psikoteknik sınavından başarıyla geçmesi gerekir. Uzman ekibimiz kontrolünde sizlere uygulanan testlerde her zaman doğruluk ön planda tutulur. Ekibimize güvenerek testlere girebilir, belgenizi alabilirsiniz. Biz, sizlere uygun fiyat garantisi veriyoruz. Sürücü kursumuz ve psikoteknik değerlendirme merkezimizden alacağınız her hizmet uygun fiyat aralığında sizlere sunulur. Aynı zamanda ödeme koşulları da sizlere uygun olarak belirlenmektedir.

Tam donanımlı merkezimizde kaliteli ve güvenilir hizmet almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Bizim için sizlerin iyi bir eğitim alması, iyi bir sürücü olması önemlidir. Biz, eğitim verirken sürücü adaylarının soru ve sorunlarıyla birebir ilgileniyor, çözüm odaklı hareket ediyoruz. Ekibimizle her zaman güler yüzlü, samimi ve saygılı kişiliğimizle hizmet veriyoruz. Sizler de sürücü kursumuzu güvenle tercih edebilir, iyi bir sürücü olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR