• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ünal Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Ünal

Yaşam ve çalışma alanlarının sürekli bir şekilde temizlenmesi, daha huzurlu ve ferah bir ortamın elde edilmesini sağlamaktadır. Bu sabit ortamlarda bir ihtiyaç oluştura temizlik hizmetleri gibi mobil ortamlarda yani araçlarda da temizlik hizmetleri temel ihtiyaçlardan birine oluşturur. Her gün kullanılan ve kirlendikçe görünümü değişen araçlarda temizlik ile yeniden iç açıcı bir kullanım elde edilebilir. Bu nedenle araçlarda istenilen temizliğin sağlanabilmesi için oto yıkama ve oto kuaförü gibi hizmetlere ihtiyaç duyulur. İşte bu noktada İzmir Güzelbahçe ilçesinde aradığınız hizmetleri Ünal Oto Yıkama olarak sizlere sağlıyoruz.

Ünal Oto Yıkama işletmesi olarak İzmir otomotiv sektörü içerisinde en temiz ve en kaliteli sonuçları oluşturacak sistemler ile hizmet veriyoruz. Bu sistemler sayesinde oto yıkama, oto kuaför, araç temizleme, seramik kaplama, pasta cila uygulamaları, motor yıkama, iç dış detaylı temizlik ve araç koruma gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Firmamız gerçekleştirdiği araç bakım hizmetleri ve temizlik hizmetleri kapsamında klima dezenfeksiyonu, far parlatma, jant temizliği, tavan kaplama, motor temizliği ve cam filmi gibi birçok farklı hizmet yöntemi de sunmaktadır.

En iyi markaların ve sistemlerin kullanılması sayesinde araçlarda gerçekleştirilen her uygulama mutlak bir şekilde kalite ve güvence ortaya çıkarmaktadır. Bu sayede bütçenize uygun bir şekilde istediğiniz farklı hizmetleri firmamızdan 365 gün talep edebilirsiniz. Firmamız bahsedilen hizmetleri gerçekleştirmek için özellikle personel konusunda da çok tecrübeli bir yapı ile hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR