• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Unique Car House

firma adresi

Adres :

Üç Evler Mahallesi 6. Cadde 34. Sokak B 81 Blok No : 46 Bursa » Nilüfer
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Furkan Dal
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (530) 204 98 43

reklam logosu
  • firma instagram

Unique Car House firmamızla araçlarınıza kaliteli bakım hizmetlerimizle sizlere daha güvenilir ve konforlu sürüş desteği veriyoruz. Otomobillerinizin bakım ve kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırarak sürekli sorun çıkarmasının da önüne geçmelisiniz. Maddi ve manevi kayıplara uğramamak adına güvendiğiniz firmalardan hizmet almanız oldukça önemlidir.

Araçlarımız günlük hayatımızı kolaylaştıran ve herkes için ihtiyaç haline gelen şeylerden birisidir. Düzenli bakımlarını yaptırarak ilerleyen süreçlerde karşımıza çıkacak daha büyük sorunların önüne geçmiş oluruz. Periyodik bakım ile yağ ve sıvı değişimi gibi hizmetleri, akü bakımı, hava filtresi değişimi, far ve aydınlatma sistemlerinin kontrolleri, araçlarınızın hareket etmesini sağlayan diğer mekanizmalarının bakımlarını düzenli olarak yaparak aracınızı daha güvenilir bir hale getiriyoruz. Düz – otomatik şanzımanlarınızın da bakımlarını yaparak siz değerli sürücülere sorun çıkarmayan ve rahat kullanım desteği veren araçlarınızı sorunsuzca teslim ediyoruz. Araçlarınızın kaportasında oluşan çizik kapatma, ezilen kısımlarını düzeltme, zımparalama gibi her türlü işlemlerinizi kaliteli malzeme ve ürünlerle yapıyoruz. Eski sağlam haline kısa sürede getirerek sizlere parlak bir şekilde teslim ediyoruz.

Unique Car House olarak aracınızın mekanik işçiliği, elektronik işçiliği ve özel bakım hizmetlerini profesyonel ekibimizle yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadırlar. Araçlarınıza ihtiyacı olan gerekli bakım ve kontrol hizmetlerini kaliteli bir şekilde vererek sizleri firmamızdan memnun olmuş bir şekilde uğurluyoruz. Bursa otomotiv alanında profesyonel hizmetlerimizle geniş müşteri kitlesine ulaşmaya devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR