444 24 98
  1. Spot 2. El Eşya
  2. Denizli
  3. Üntaş Spot

Üntaş Spot İletişim Bilgileri

Üntaş Spot

Üntaş Spot olarak Denizli de hizmet sağlamakta olup spot, ikinci el eşya, yeni ve ikinci el eşya alım satım vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres 15 Mayıs Mahallesi Kayalık Caddesi No: 30 Pamukkale / Denizli
Telefon 1 Telefon 0 (532) 780 07 91
Telefon 2 Telefon 0 (258) 263 06 00
Yetkili Yetkili Murat İri
Lokasyon Lokasyon Denizli » Merkez
15 Mayıs Mahallesi Kayalık Caddesi No: 30 Pamukkale / Denizli

Üntaş Spot Firması Hakkında

Üntaş Spot olarak Denizli de hizmet sağlamakta olup spot, ikinci el eşya, yeni ve ikinci el eşya alım satım vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Üntaş Spot FİRMA GÖRSELLERİ

Üntaş Spot
Üntaş Spot
Üntaş Spot
Üntaş Spot
Üntaş Spot
Üntaş Spot

 Üntaş Spot FİRMA ETİKETLERİ

pamukkale 2. el koltuk takımı

denizli 2. el eşya

pamukkale ikinci el beyaz eşya

pamukkale 2. el beyaz eşya

denizli spot dükkanı

denizli spot eşya alım satım

denizli 2. el beyaz eşya

denizli ikinci el beyaz eşya

denizli mobilya grupları

denizli pamukkale spot dükkanı

denizli ikinci el mobilya grupları

denizli 2. el koltuk takımı

denizli pamukkale mobilya grupları

denizli pamukkale 2. el eşya

denizli pamukkale spot eşya alım satım

denizli pamukkale 2. el beyaz eşya

denizli pamukkale ikinci el beyaz eşya

denizli pamukkale ikinci el mobilya grupları

denizli pamukkale 2. el koltuk takımı

pamukkale spot dükkanı

pamukkale 2. el eşya

pamukkale spot eşya alım satım

pamukkale mobilya grupları

üntaş spot denizli

pamukkale ikinci el mobilya grupları


Devamını Göster