• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Upt ve Ck Elektrik Beşiktaş Aktifbank Şubesi

Adres :

Sinanpaşa Mah Ortabahçe Cad No 10 Dükkan 5 Büyük Beşiktaş Çarşısı Beşiktaş/istanbul İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Taşatan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

murat.tasatan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 234 62 33

Whatsapp 2:

0 (533) 234 62 33

Upt ve Ck Elektrik Beşiktaş Aktifbank Şubesi firması olarak sektörel anlamda sunmuş olduğumuz imkanlar müşterilerimiz için en yüksek kaliteyi oluşturmaktadır. Kredi kolunda kurulmuş olan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde kaliteyi elde etmeyi başarmış ve değişmez bir hale getirerek eksiksiz kentinin müşterilerine sunmayı bir borç bilmiştir.

Bu borç hissiyatı karşısında müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı sürekli bir şekilde en doğru biçimde göstererek güven ve beğeni kazanıyoruz. Her müşterimizin firmamıza göstermiş olduğu ilgidaha üst noktaya ulaşarak kentin en önemli işletmelerinden biri olmayı başarıyoruz.

İstanbul kentinin firmamıza sağlamış olduğu misyonla birlikte ulaşılması gereken hedefi belirlemiştir. Bu noktada sektörü içerisinde sunduğu hizmetler ile birlikte gelişimleri ve yenilikleri oluşturan ve daha ilerleyen noktalarda kentin lokomotif işletmelerinden biri olmayı planlayan bir işletme olarak hizmet hayatımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda her geçen gün mekan, personel ve ürün, hizmetler noktasında daha geniş bir çerçeveye sahip olarak müşterilerimize alternatifler oluşturmayı sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR