• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Urfa Yörem Baklavaları Bingöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Taşkın

Şerbetli tatlılarla aranız nasıl? Peki ya baklava? Eğer siz de baklavayı çok seviyorsanız Bingöl pasta ve pastane sektöründe Urfa Yörem Baklavalarını tercih edebilirsiniz. Yılların bilgi ve birikimine sahip baklava ustalarımızın hazırladığı bu lezzet orijinal tadıyla sizlere servis ediliyor. Glüten içermeyen baklavalarımız ile sağlığınızı koruyarak bu lezzete hayatınızda yer verebilirsiniz. Dışarıda yapılan çoğu baklavada hazır yufka ve tatlandırıcı kullanılıyor. Fakat bizim ustalarımız tamamen orijinal lezzetler hazırlamak için baklava yufkalarını tek tek açıyor. Taze ve lezzetli ceviz, fıstık kullanımı ile günlük olarak hazırlanan baklavalar uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Hazırlık aşamasında, pişirmede ve serviste gösterdiğimiz özen baklavaların lezzetini etkiliyor. Biz, yılların bilgi ve birikimi ile değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Mesleğini seven ve mesleğine önem veren ekibimiz ile durmadan yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz. Sevdiklerinizle pastanemize gelerek bu lezzetlerden tadabileceğiniz gibi paket yaptırabilirsiniz. Toplu organizasyonlarınızda kişi sayısına göre baklava siparişi verebilirsiniz. Ustalarımız, istediğiniz siparişi istediğiniz günde hazırlamak için gerekli özen ve dikkati gösterecektir.

Kullandığımız malzemeleri yıllardır değiştirmiyoruz. Çünkü baklavalarımızın kalitesinden ve lezzetinden bir şeylerin eksilmesini istemiyoruz. Alanında profesyonel ustalarımızın hazırladığı bu lezzetler tamamen orijinal baklava tadıyla sizlere servis ediliyor. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmadan baklavalarımızla misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabilir, gittiğiniz davetlere ikram olarak tercih edebilirsiniz. Biz, Urfa Yörem Baklavaları olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR