• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uyaroğlu Tesisat

Adres :

Gülabibey Mahallesi 14.sokak No: 14/c Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Uyar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 922 70 93

Whatsapp 2:

0 (530) 922 70 93

Tesisat hizmetleri binaların olduğu dolayısı ile insan yaşamının olduğu her yerde mevcuttur. Bina iç yapı sistemleri olarak yer alan tesisatlar geniş içeriklerden meydana gelirken temelinde yer alan durum insan yaşamının kolaylaştırılması olarak bina içerenlerine tüm ihtiyaçların eğleştirilmesi üzerinedir.

Su yaşamın kaynağı olarak yer alırken bina içerilerine su tesisatı döşenirken temiz suyun insanlarla ulaştırılması yanında gereken bakım ile onarımalar ihtiyaç duyulur. Bizler güven prensibi ile yola çıkmış kurum olarak daha fazla kişiye ulaşma adına gereken özveri ile çalışan kurum olarak sektörde varlığımızı sürdürmekteyiz.

Güven prensibi ile hareket etmekle her daim müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakla beraber bunu da kaliteli hizmeti sunmamıza borçluyuz. Verdiğimiz hizmetimizden kısaca bahsetmemiz gerekiyor ise su tesisat sistemlerine dair her şey, peteklerin temizliği, bulaşık makinesi kurulumu, banyo aksesuarlarının montaj işlemleri, banyo dolapları montaj işlemleri, kombi bakımı, tesisat temizliği gibi alanların tümünde hizmet vermekteyiz.

Çorum Merkez Uyaroğlu Tesisat adı ile verdiğimiz hizmetimizi sunan ekip üyelerimizin her biri alnında deneyimli kimseler olurken gereken alanda uzman olarak her daim müşterilerimize ulaşmaya devam eder.

Deneyimli ekip üyelerimizin asıl olan önem verdiği nokta güvenirlik olurken her daim profesyonel olarak iş sunmaya özen gösteriyoruz. Diğer yandan alanımızda kullandığımız her ekipmanımızı da teknolojiyi yakından izleyerek kendimize uyarlamak üzerine oluşturuyoruz. Böylelikle tam yetkinlik sağlamaktayız. Kolaylıkla kurumumuzdan hizmet alınabilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR