• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Uzman Estetisyen Kardelen Top

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kardelen Top

  • firma fb
  • firma instagram

Uzman Estetisyen Kardelen Top birmilyonnokta.com sitesine üye olan yüzlerce firmadan birisidir.

Cildimizin sağlıklı ve parlak durması için düzenli bir şekilde bakım yaptırmak gerekmektedir, en iyi cilt bakımı için ise uzmanlar ile çalışılan güzellik merkezlerine gidilmelidir. Yalnızca cilt bakımı değil, birçok ek bakım ve güzellik işlemi için bu merkezlere başvurulmalıdır. Birçok kişi bu işlemler için uzman estetisyenler ile çalışılan ve tecrübeli güzellik merkezlerini tercih etmektedir. Uzman Estetisyen Kardelen Top Güzellik Merkezi olarak sunduğumuz güvenilir ve kaliteli hizmetler ile bu alanda en çok tercih edilen yerlerden biri olarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

Güzellik merkezimizde cilt bakımı, leke ve akne giderme, kırışıklık giderme, kirpik lifting ve dermapen uygulaması gibi çeşitli güzellik ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Tüm bu işlemler alanında uzman estetisyenler tarafından en gelişmiş ekipmanlar kullanılarak uygulanmaktadır. Oldukça hijyenik ve ferah güzellik merkezimizde sizler için en güvenilir hizmeti sunuyoruz, müşterilerimizin memnuniyetini eksiksiz bir şekilde sağlamaya özen gösteriyoruz.

Muğla güzellik merkezi olarak faaliyet gösteren işletmemiz, Bodrum’da bakım ve güzellik işlemleri üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Bu işlemlerin profesyonel ve tecrübeli estetisyenler tarafından yapıldığı güzellik merkezimize herkesi bekliyoruz. Sunduğumuz imkanlar ve fiyatlarımız konusunda bilgilenmek isteyenler iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirler. Yine randevu almayı düşünenler de telefon numaramız veya mail adresimizden iletişime geçebilirler, en kısa süre içerisinde sizlere dönüş yapıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar