• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Uzman Masör Mustafa Demirci

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Demirci

  • firma tw
  • firma instagram

Uzman Masör Mustafa Demirci olarak Bursa Nilüfer’de müşterilerimize profesyonel anlamda bir masaj hizmeti sağlıyoruz. Sağlık açısından da faydalı ve sık sık önerilen masaj konusunda sertifikalı olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Hem anatomiye hem de masaj tekniklerine hâkim masörümüzle sizleri rahatlatacak ve vücudunuzda fazlasıyla olumlu etki yaratacak masaj hizmetini sizlere sunuyoruz.

Müşterilerimize bel ağrısı, migren ağrısı, medikal masaj, masaj terapisi gibi profesyonellik isteyen ve ciddi anlamda bilgi gerektiren çeşitli alanlarda hizmet sağlıyoruz. Bel ağrısı ve migren ağrısı yaşayan herkesin sıkıntısını en kısa sürede çözüyor ve ağrılarını dindirmeye gayret ediyoruz. Aynı zamanda sertifikalı masörümüz, sizler için medikal masaj ve masaj terapisi de yapabiliyor. Bu doğrultuda da profesyonelce işleyen bir salon konumunda bulunuyoruz.

Bursa hamam sauna ve masaj salonu sektörünün önemli parçalarından birisi olarak bulunan firmamız, uygun fiyatlarla da hizmet sağlamaya devam ediyor. Her zaman sağlığı gözeten ve hizmet alanların sağlığını önemseyen salonumuz bu sebeple sizler için bütün hizmetlerinde uygun fiyat çıkarıyor.

Sizleri de çektiğiniz ağrılarda veya hayat kalitenizi artırmak istediğinizde salonumuzda görmek isteriz. Profesyonel anlamda masajın etkileriyle tanıştığınız zaman hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacağının garantisini vermekteyiz. Uygun fiyatlarımızla da düşünüldüğü zaman bütün müşterilerimizin bize ulaşmasını ve Bursa Nilüfer’de sektörün öncü masaj salonlarından birisi olan salonumuz Uzman Masör Mustafa Demirci’nin salonuna bir ziyaret gerçekleştirmesini umuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR