• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Psikolog Rabia Öztürk

Adres :

Orgeneral Eşref Bitlis Bulvarı Çetin Apt. Kat 2 No: 4 Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rabia Öztürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 100 37 38

Uzman Psikolog Rabia Öztürk, Kayseri danışmanlık alanında hizmet sunan birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. İnsan sadece bedenden değil aynı zamanda da ruhtan da oluşmaktadır. Beden nasıl hastalanır ise ruhunda hastalanması da bir o kadar doğaldır. Çeşitli nedenlerden dolayı bir uzmana da ihtiyaç duyulabilmektedir.

Danışmanlık hizmetimiz kapsamında öfke kontrol danışmanlığı, ruhsal dengeleme tedavisi, aile danışmanlık merkezi, özel evlilik danışmanlığı, çocuk terapi danışmanlığı, ergen psikolojisi danışmanlığı, uzman psikolog danışmanlığı ve özel evlilik danışmanlığı yer almaktadır. Her biri detaylı bir şekilde incelendiği zaman sağlık ve mutluluk için ne kadar önemli olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Kaygı bozukluğu tedavisi ile de bu sorunun üstesinde gelerek hayatınıza devam edebilirsiniz.

Cinsel terapi danışmanlığı, psikolojik danışmanlık merkezi olarak da yardımcı olmaktayız. Daha net bir şekilde ifade edecek olursak sorun ne olursa olsun sizlerin yanındayız. Omuzlarınızdaki yükten kurtularak hayatın en özel ve güze hali ile tanışabilirsiniz. Her şey istemek ve mücadele etme başlar. Bu noktada ise bir rehber olarak sizleri dinlemekteyim.

Aldığım eğitim ve sahip olduğum tecrübelerim ile sizlere destek olabilmek ve bu sorunlar ile de baş etmede de bir rehber olmak için bu alana yöneldim. Zaman içerisinde de çok farklı kişiler ve olaylar ile karşılaştıkça da işime daha çok bağlandım. Daha fazla bilgi almak, randevu almak ve aklınızdaki soruların yanıtlarını bulma için iletişime geçiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR