• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Varan Spor Kulübü

Adres :

Gazimuhtarpaşa Bulvarı Kalyon İş Merkezi Kat : 2 No : 62 Gaziantep Gaziantep

Sektör :

Yetkili Kişi :

Namık Külek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firmalar@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (544) 943 99 43
Gaziantep’te basketbol ve yüzme dallarında faaliyet gösteren Varan Spor Kulübü başarının sınırlarını zorluyor. Sporda yenilikte sınır tanımayan Kulüp antrenörleri Namık Külek geleceğin sporcularını yetiştiriyor.
Geçtiğimiz sezon gençler, yıldızlar küçükler ve genç bayanlar kategorilerinde müsabakalara katılan Varanspor Kulübü, geleceğe sporcu yetiştirme anlamında hedefine emin adımlarla ilerliyor.
Varan Spor Kulübü Antrenörü Namık Külek, amaçlarının gençlere iyi ve kaliteli eğitim sunarak elit ve başarılı sporcu yetiştirmek ve kulüp olarak spor yapmanın önemini çocuklara ve gençlere aşılamak olduğunu ifade etti.
Kulüp olarak asıl hedeflerinin önce kurumsal hale gelmek sonra da kalıcılığı sağlamak olduğunu ifade eden Namık Külek, ‘’Basketbol ve yüzme branşlarında yaz okulu düzenledik ve yaz okulumuzda 200’e yakın öğrenciye kaliteli ve düzgün eğitim veriyoruz. Okullarında açılmasıyla kış okullarımızı açmış bulunmaktayız. Kış okullarımızda aynı şekilde hafta içi ve hafta sonu yapılmaktadır’’ diye konuştu.
‘’Spor camiasının en başarılı ve en güvenilir kulübü haline gelmek için gecemizi gündüzümüze katarak yolumuza devam ediyoruz. Bunları yaparken geleceğe başarılı sporcu yetiştirmeyi de kendimize şiyar edindik’’ diyen Külek, basketbol ve yüzme branşlarında kış okulu kayıtlarının devam ettiğini ve velilere bu iki spor dalından en az birini tavsiye ettiklerini anlattı.
Varan Spor Kulübü yüzme kurslarında hem çocuk grubuna hem de yetişkin erkek ve bayanlara yüzme eğitimi verdiklerini kaydetti.2008 yıl’ında kurulan Kulüplerinin kısa sürede Gaziantep’te hatırı sayılır bir konuma geldiğini vurgulayan Namık KÜLEK velilerin çocuklarını gönül rahatlığıyla kendilerine emanet ettiğini anlattı.
Sporu sadece maddi anlamda görmediklerini ve geleceğin sağlam temellerini inşa etmek için gecelerini gündüzlerine kattıklarını işaret eden kulüp başkanı, Namık KÜLEK ‘’Varan Spor Kulübü olarak sporcularımıza gerekli eğitimi sağlam temeller dahilinde vererek geleceği amaçlıyoruz. Spor yapan çocuklarımız hem geleceğe daha cesaretli bakıyor hem de disiplini kendilerine örnek alıyor. Kurslarımız devam ediyor. Gazianteplilerin yüzme kurslarına ilgisi bizi gerçekten de mutlu ediyor. Geleceğin gençlerini yetiştirmede yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz’’ şeklinde konuştu.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR