• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Venüs Veteriner Kliniği

Adres :

Bahçelievler Mah. Avukatlar Cad. No : 14 /a Altıeylül / Balıkesir Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğçe Türker

E-Posta Adresi :

venusveteriner@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 719 85 71

Whatsapp 2:

0 (534) 719 85 71

Whatsapp 3:

0 (532) 178 22 00

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Sektörde parmakla gösterilen bir firma olmanın vermiş olduğu mesuliyeti kaldırabilmek için her zaman en iyi ve en güzeli araştırmaktayız. Şu ana kadar ortaya koymuş olduğumuz pek çok hizmet ve ürünle beraber takdiri hak etmiş olsak da daha geniş ve mutlu bir müşteri topluluğu için bugünkü durumumuzu yeterli bulmamaktayız.

Bu sebeple kendimize misyon olarak en iyiyi en ekonomik şekilde ve doğru yöntemlerle müşterilerimize sunmayı belirledik.Bunu sağlarken etik ilkelerden ve ahlaki değerlerden zerre kadar taviz vermemek gerektiğinin bilincindeyiz.

Mail Adreslerimiz

tugceturkervet@gmail.com

venusveteriner@gmail.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR