• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vera Arçelik Ticaret

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vedat Rıdvanoğulları

Elektrik ve elektronik alanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Vera Arçelik Ticaret firmamız birmilyonnokta.com sitesinin değerli üyeleri arasındadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektrik ve elektronik alanında ciddi anlamda ilerlemeler kat edilmiştir. Zaman içerisinde yeni ve gelişmiş elektronik aletler üretilmektedir. Bu ilerleme birçok kolaylığı da beraberinde getirmiştir. Özellikle de ev işlerinde zaman kazanmada kolaylıklar sunmuştur. Günlük yaşamı kolaylaştıran elektronik aletlerin etkin ve uzun ömürlü çalışması için kaliteli malzemelerden üretilmiş olması gerekmektedir. Arçelik markası elektronik alanda yerli üretim olmasının yanı sıra markalar içerisinde en kaliteli elektronik markadır. Üretiminde yerli ve kaliteli parça kullanımı ile uzun ömürlü elektronik aletler üretmektedir.

Vera Arçelik Ticaret mağazası olarak, yerli ve kaliteli elektronik eşyaların satışını yapmaktayız. Mağazamızda evinizin ihtiyaçlarına dair birçok elektronik aleti bulmanız mümkündür. Bunlar içerisinde beyaz eşya, ankastre set satışı, bilgisayar, televizyon ve telefon gibi birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin farklı özellikte seçenekleri de mevcuttur. Müşterilerimizin bu ürünlerden faydalanması için sık sık kampanya imkânı sunmaktayız.

Hatay alışveriş olarak, uygun fiyata kaliteli ürün satışlarının yanı sıra ürünlerin garanti kapsamında bakım ve tamirini de yapmaktayız. Ürünleri peşin olarak alabileceğiniz gibi çeşitli taksit seçeneklerimiz de mevcuttur. Teknolojinin gelişmesi ile hayatımızı kolaylaştıran ve ihtiyaç halini alan elektronik eşyaları en doğru markadan almak için mağazamıza uğramanız yeterlidir. Ürünlerimizin kalitesine garanti vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR