• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vera Soğuk Ev Mezeleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdem Gündoğan

İstanbul yemek sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Vera Soğuk Ev Mezeleri ailesi olarak sizlere en güzel seçeneklerimizi sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Ev yemeklerinin özlemle arandığı ve kıymetinin her zaman bilindiğini biliyor ve bizlerde sizleri bu lezzetlerden mahrum etmemek adına elimizden geleni yapıyoruz.

En güzel ev yemeklerini ve mezelerini sizler için hazırlıyoruz. İşini severek yapan, eli lezzetli ve titiz çalışma arkadaşlarımız ile beraber sizlere vazgeçemediğiniz lezzetleri hazırlıyor ve sunuyoruz. Profesyonel iş ahlakı ile hareket ederek daima sizlerin menfaatini gözetiyor ve sizlerin memnuniyeti için gerekli özeni gösteriyoruz.

Yemeklerimizi hazırlarken en kaliteli ürün ve malzemeleri kullanmaya özen gösteriyor ve daima taze meyve & sebzelerle ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz. Geniş menü seçeneklerimiz ile dilediğiniz ürünü sizler için hazırlıyor ve sizinle en kısa süre içerisinde buluşturuyoruz. Yemeklerimizi hazırlarken hijyen kurallarına riayet ederek sizlere temiz bir ortamda yemek hazırlamak ve sunmak için gereken özeni gösteriyoruz.

Üstün hizmet ve kalite anlayışımız ile daima sizleri memnun edebilmek için çalışıyor ve yaptığımız işe büyük bir özen gösteriyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederek sizler için vazgeçilmez bir adres olmayı hedefliyor ve bu hedef doğrultusunda elimizden geleni yapıyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak sipariş verebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR