• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vet16 Veteriner Muayenehanesi

Adres :

Hamitler Mahallesi Abdulhamithan Caddesi No: 38 / A Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Ercan Kaymak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

vet16bilgi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 051 16 00

Bursa evcil hayvan denince akla gelen veteriner muayenehanemiz sevimli dostlarımıza yardım etmek için daima hazır. CR dijital görüntüleme, kan ve idrar analizi inceleme, pet aşılama hizmeti ve daha pek çok hizmetle sizlerin ve hayvan dostlarımızın yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Yenilikçi ve profesyonel bir yolda ilerleyerek Bursa Osmangazi'de en iyi veteriner kliniği olmayı hedefliyoruz. İster kedi ve köpeklerinizin sağlığı için, ister beslenmesi için olsun en iyi hizmeti size vermek için çalışıyoruz. Çok kapsamlı hizmetleri olan işletmemiz sizlere pet banyo ve kuaför hizmeti ile kalmayıp sevimli dostlarınızı daha da sevimli yapabileceğiniz pet aksesuarlarını da tanıtıyor.

Yılların deneyimi ve aldığımız nitelikli eğitimle petlerinize dostça yaklaşıp onları mutlu etmek dolayısıyla sizleri de mutlu etmek en büyük gayemiz. Hassas ve acısız tedaviler uygulamada, profesyonel ekibimiz onları el üstünde tutmaktadır. Sizlerin ve değerli hayvanlarınızın birlikteliğini korumak için geliştirilmiş olan mikroçip deneyimini sizlere gururla sunuyoruz. Bu teknoloji ile kayıp veya çalınan evcil hayvanlarınızı elektronik bir sistem sayesinde kolayca buluyoruz.

Vet16 Veteriner Muayenehanesi, sizin evcil hayvanınıza ikinci bir sahip gibi hassas bir şekilde yaklaşır. Yüksek teknoloji muayene ekipmanlarıyla hizmet ederken de, evcil dostunuz için alışveriş yaparken de uygun fiyatlar sunar.

Pek çok alanda başarıya ulaşmış kuruluşumuz sizlere daha iyi hizmet vermek için her gün kendini geliştirmek için öğreniyor ve öğretiyor. Hayvanlar konusunda yeterince deneyimli olsak da onlar hakkında bilimsel makaleleri takip edip bilgi dağarcığımızı arttırıyoruz. Bu sayede en iyi hizmeti vermeyi istiyoruz.

bursa yunuseli özel veteriner kliniği,bursa yunuseli en yakın veterinerlik,bursa yunuseli en iyi veterinerlik,bursa yunuseli acil veterinerlik hizmeti,bursa yunuseli nöbetçi veterinerlik,yunuseli özel veteriner kliniği,yunuseli en yakın veterinerlik, yunuseli en iyi veterinerlik,yunuseli acil veterinerlik hizmeti, yunuseli nöbetçi veterinerlik,bursa yenibağlar özel veteriner kliniği,bursa yenibağlar en yakın veterinerlik,bursa yenibağlar en iyi veterinerlik,bursa yenibağlar acil veterinerlik hizmeti,bursa yenibağlar nöbetçi veterinerlik,yenibağlar özel veteriner kliniği,yenibağlar en yakın veterinerlik,yenibağlar en iyi veterinerlik,yenibağlar acil veterinerlik hizmeti,yenibağlar nöbetçi veterinerlik,bursa hamitler özel veteriner kliniği,bursa hamitler en yakın veterinerlik,bursa hamitler en iyi veterinerlik,bursa hamitler acil veterinerlik hizmeti,bursa hamitler nöbetçi veterinerlik,hamitler özel veteriner kliniği,hamitler en yakın veterinerlik,hamitler en iyi veterinerlik,hamitler acil veterinerlik hizmeti,hamitler nöbetçi veterinerlik,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler