• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vetda Veteriner Kliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek Özkan Çalık

Hayvan sever müşterilerimizin sık sık ziyaret ettiği kliniğimiz Vetda Veteriner Kliniği birmilyonnokta.com un üyesidir. Trabzon evcil hayvan sektörü diğer illerde olduğu gibi son zamanlarda rağbet gören sektörlerden biri haline gelmiştir. Firmamız da sektörde en iyiler arasında önemli yere sahiptir. İlk kurulduğu günden bugüne kadar firma olarak edindiğimiz tecrübeler ve emek bizim sektörde başarılı olmamızda büyük etken olmaktadır. Firmamızın siz değerli müşterilerimize vermekte olduğu hizmetler; hayvan kısırlaştırma işlemi, kuaför hizmeti, her türlü aşı hizmeti, muayene, çeşitli operasyonlar ve tedavi hizmetleri olarak sıralanabilir.

Firma olarak hayvan dostu müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarımız devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti diğer önem verdiğimiz kriterimizdir. Akçaabat’ta görev yapan firmamız müşterilerimizin güvenini sağlamış ve müşterilerimiz devamlı müşteri haline gelmiştir. Geniş bir müşteri kitlesine hizmet eden kliniğimiz büyük bir alanda konumlandırılmıştır. Firmamızda kullandığımız her türlü ürün birinci kalitededir. Teknolojik gelişmeleri takip ederek ekipmanlarımızı da sürekli olarak yenilemekteyiz. Kliniğimizde temizlik kurallarına tam anlamıyla uyulmaktadır.

Firma olarak 7/24 çalışmaktayız, bizlere telefon numaralarımızdan ve whatsapp hattımızdan her istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Her türlü desteği sağlamak için kalabalık bir ekiple birlikte çalışmaktayız. Ekip arkadaşlarımızın her biri okulların ilgili bölümlerini bitirmiş, gereken sertifika ve belgelere sahip, işlerinde uzman ve tecrübeli kişilerdir. Sunduğumuz hizmetler için uyguladığımız fiyat politikası piyasa şartlarına göre çok makul seviyelerde tutulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR