• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vg Spa ve Masaj

Sektör :

Yetkili Kişi :

Latif Korkmaz

Vg Spa ve Masaj sizlere sağlığın ve rahatlamanın en kolay yolunu sunuyor. Günümüzde insanlar pek çok farklı noktadan strese ve gerginliğe maruz kalıyor. Kalabalık yerler, trafik ve yaşam stresi nedeni ile insanlar kendilerini rahat hissedememektedir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişiler için sinir ve stres hiçbir zaman eksik olmaz. Birde stresli bir işe sahip olmak bunların üzerine eklendiğinde kötü sonuçlar oluşabilmektedir. Bu gibi durumlar insanlarda sağlık problemleri gibi sonuçların oluşmasını da tetiklemektedir. Firma olarak sunduğumuz hizmetler ile hayatın üzerinizde oluşturduğu baskı ve stresi kolay şekilde atabilirsiniz.

Firma olarak Muğla hamam sauna ve masaj salonu sektöründe tecrübemiz ve bilgimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Hizmet seçeneklerimiz içerisinde klasik Türk hamamı en önemli noktada görülmektedir. Dünya genelinde ünlü olduğu ve pek çok yabancının sadece bu amaçla ülkemize geldiği bilinmektedir. Oldukça iyi derecede rahatlatıcı ve mutlu edici etkisi olduğu bilinen hamamımız ile sizlere ideal sıcaklıkta su sunulmaktadır. Hamam içerisinde kese köpük masaj uygulaması ile rahatlamanız üst seviyelere ulaştırılmaktadır.

Firma olarak hamam hizmetine ek olarak spa ve sauna hizmeti de sunuyoruz. Bu alanlarda sunulan cilt masajı, el ve ayak masajı ve refleksoloji masajı gibi uygulamalar ile stres ve gerginlik uzaklaştırılmakta ve bedeniniz rahatlamaktadır. Masaj konusunda uzman çalışanlarımız insan bedeninin hangi bölümünün nasıl etki yaptığı ve nereye nasıl masaj yapılması gerektiği ile ilgili olarak gerekli bilgilere sahiptir. Rahatlamak ve üzerinizdeki tüm stresi atmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR