• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vip Detailing

Adres :

Yenibosna Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi No: 77 İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Yalçınkaya

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 632 14 24

Vip Detailing firması olarak İstanbul’da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul otomativ alanında hizmet veren firmamız Vip Detailing olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler neredeyse her insan tarafından kullanılan arabalar üzerinedir. Birçok farklı türde hizmeti sizlere sunan firmamız sunduğu tüm hizmetleri ihtiyacınıza yönelik olarak sunarak memnun olmanızı sağlamaktadır.

Arabalar üzerine hizmet veren firmamızın sunduğu ilk hizmet göçük düzeltme hizmetidir. Göçük düzeltme hizmetimiz araç kaportasında oluşan ve birçok sebep ile oluşabilen göçüklerin düzeltilmesini sağlamaktayız. Firmamız bu işleminde kullandığı malzemeleri ile birlikte araç kaportasını ve boyasına zarar gelmesini engelleyerek araç orijinalliği koruyarak aracınızın değer kaybetmesinin önüne geçmekteyiz.

Bir diğer hizmetimiz ise oto seramik kaplamadır. Oto seramik kaplama işlemimiz araçların kaportasında meydana gelebilen çizik, çatlak ve dökülme gibi durumların önüne geçerek aracınız için bir koruma işlemi sunmaktadır. Bu hizmetimiz aracınızın dış aksamını koruduğu içinde aracınız çok daha uzun süreli bir şekilde ilk günkü canlı rengine sahip çıkarak değerini korumaktadır.

Önemli bir diğer hizmeti ise oto yıkama hizmetimizdir. Oto yıkama hizmetimiz ile birlikte aracınız dış ve iç olarak en ince ayrıntısına kadar temizleyerek aracınızın daha konforlu hale gelmesini sağlamaktayız. Firmamız bu hizmeti düzenli olarak alındığında da araç içi koltuk gibi yapıların yıpranmasının önüne geçerek yine değer kaybını önlemektedir. Daha birçok hizmeti sunan firmamız kalan hizmetleri ise şöyledir; oto pasta cila uygulaması, oto cam filmi uygulaması, oto far parlatma ve oto koltuk yıkama işlemlerimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR