• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Viranşehir City Hotel

Adres :

Viranşehir Mahallesi 34307 Sokak 9/1 Mezitli Mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulkerim Evirgen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

evirgen47@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 289 33 47

Whatsapp 2:

0 (507) 289 33 47

Viranşehir City Hotel

Konaklama, otel, apart ve pansiyon olarak Mersin Mezitli de hizmet vermekteyiz.

Sektörün öncüsü olan Viranşehir City Hotel firması olarak truzim sektöründe en yeniyi ve en iyiyi hedefleyen ve her daim kaliteli hizmet sunma çabası içerisinde olan bir firmayız. Bu nitelik kapsamında Viranşehir City Hotel firması olarak ilk amacımız yaptığımız işin değerini yükselterek müşterilerimize daha doğru ve güvenli çözümler sunabilmektedir. Müşterilerimizin firmamızdan dolayı sağlamış oldukları memnuniyet bizim için daha fazla gelişim ve büyüme adına en önemli kıstas olmaktadır.

Truzim sektöründe her geçen yıl, firmamız gibi özel hizmetler veren ve firmalar için önemli bir katkı sağlamaktadır. Bizde firma olarak yılların bize vermiş olduğu tecrübe sayesinde her geçen gün daha iyi üretimler gerçekleştirerek sektörümüze yön veren firmalardan biri oluyoruz. Bu kalitemizi ispatlayan esas nokta ise müşterilerimizin bize sağlamış olduğu güven ve firmamıza olan inançlarıdır. Bu sayede sektörel anlamda oluşturduğumuz değer ürünlerimizin kalitesinde ortaya çıkarak bizim için bir gurur kaynağı oluşturmaktadır.

Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR