• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Vural Mobilya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yücel Başaran -yüksel Başaran

  • firma instagram

Vural Mobilya

Balıkesir Bandırma’ da faaliyet göstermekte olan firmamızda siz değerli müşterilerimiz için salon takımı, oturma grubu, yatak odası,tvduvar üniteleri, genç odası, yemek odası, tasarım mobilyalar, çeyiz paketleri ve mobilya dekorasyonla sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız, müşterilerimize şık, göze çarpan ve orijinal tasarımlar ile dünya trendlerini izleyerek zengin koleksiyonlar hazırlamaktadır. Üretimin her aşamasında kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız teknolojinin sunduğu tüm imkanları işe entegre ederek dinamik büyümenin sürekliliğini sağlamaktadır. Bunu yaparken, müşteri taleplerini zamanında karşılamak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak, sektördeki ileri teknolojiyi takip ederek, ürünlerimizin kalitesini ve üretim sürecini takip etmektir. Bunun yanı sıra tüm çalışanlarımıza huzurlu ve güvenli çalışma ortamı sağlamak, risk oluşturan durumları en aza indirmek, doğaya ve topluma saygılı olarak üretim yapmaktır.

Mobilya alanında kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, teknolojinin sunduğu tüm imkanları işimize entegre ederek dinamik büyümenin sürekliliğine inanıyoruz. Sektör standartlarının üzerinde sunduğu hizmet kalitesi ile marka değeri yüksek, gönül rahatlığı ile tavsiye edilebilen bir duruşa sahip olmayı başarmıştır.Firmamızın amacı sektörün iyisi olmak değildir, sektörün en iyisi olmaktır. Biz işimizde hataya yer vermiyoruz, yüksek kalitemiz ve başarımızla öne çıkıyoruz.

Müşterilerimizin hayallerindeki mobilyaları evlerine ve iş yerlerine sunmak hedefiyle daha da çok çalışıyoruz. Mağazamızda aklınıza gelebilecek birçok mobilya çeşidini sizlere sunmaktayız. Satışını yaptığımız ürünler hakkında olumlu geri dönüşleriniz bizleri memnun etmektedir. Görüşleriniz ve düşünceleriniz bizler için önemlidir.Daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için 0 (266) 713 11 72 numaramızı arayıp bize ulaşabilirsiniz. Mobilya ihtiyacınızda bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ede iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar