• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Waw Beauty Hair

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Akbulut -merve Akbulut

Kişisel bakım gerek bayanların gerekse erkeklerin olmazsa olmazıdır. Sanıldığının aksine kişisel bakım uygulamaları sadece kişinin dış görünüşünü etkilemekle kalmaz sağlığını da etkiler. Kaliteli bakım çözümleri sayesinde kişiler daha konforlu bir yaşama adım atabilirler. Üstelik daha bakımlı ve daha güzel görünmek insanların kendilerine olan özgüvenlerini arttırarak günlük hayatta ve iş hayatında başarılı olmalarına yardımcı olur. Bütün bunların bilincinde ve hassasiyetinde olarak Muğla Bodrum’da hizmet veren Waw Beauty Hair merkezimiz 2017 yılından bu yana kişisel bakım çözümleri geliştirmektedir.

Muğla güzellik merkezi sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana kalitemizi ve farkımızı ortaya koymuş, sektöre adeta yeni bir soluk kazandırmış bulunuyoruz. Kısa sürede yoğun ilgi ile karşılaşarak bölgenin en çok tercih edilen güzellik merkezi haline gelmiş bulunuyor; fakat konumumuzu yeterli görmeyerek hep daha iyiyi yakalamaya çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini en iyi şekilde tespit ederek en doğru çözümleri üretmeye çalışıyor, benzersiz uygulamalar hayata geçirerek sektörün lider işletmelerinden birisi olma ilkemizi sürdürüyoruz.

Kaliteden ödün vermemek adına her biri kişisel bakım alanında dünya markası olmuş ürünleri merkezimize dâhil ediyor, markaların en yeni ürünlerini uygulamalarımıza dâhil ediyoruz. Modayı yakından takip ederek hızlıca hayata geçiriyoruz. Kadınlar için el ayak bakımı, manikür, pedikür, kalıcı oje, sir ağda; erkekler içinse kuaför, cilt bakım, manikür, pedikür, el ayak bakımı ve daha fazlasını tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR