• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Whispers Tekel

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aygün Sağlam

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul Whispers Tekel en kaliteli hizmeti sunmak için sizlerle buluşuyor. Tekel bayi alışveriş ihtiyaçlarınız için her zaman hizmetinizdeyiz. Tereddüt etmeden bizi tercih edebilir tüm tekel ve şarküteri ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Maltepe tekel ve şarküteri, Maltepe alo paket tekel, Maltepe en yakın tekel arıyorsanız doğru yerdesiniz. Maltepe’de gece açık tekel mi arıyorsunuz? Maltepe gece açık tekel olarak müşterilerimizin her saat hizmetindeyiz.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle çalışmalarımızı sürdürürken çalışmalarımızı her geçen gün yeniliyoruz. Sizlerin beğenisini almak için bizim için oldukça önemlidir. İçki alınacak yer bulamıyorsanız endişe etmeyin. Her çeşit içki için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sunmuş olduğumuz paket servis hizmetimiz sayesinde evinize sipariş verebilirsiniz. Ürün ve hizmet kalitemizle tanışmak için vakit kaybetmeyin. Zamanında teslimata gereken özeni göstermek vazgeçilmezimizdir. Bir telefon kadar yakınız. Online hizmetlerimizden de bize ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Alkol, meze, su, alkolsüz içecek ve diğer tüm tekel ihtiyaçlarınız için siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Sektörde öncü olup yenilikçi bakış açımızla kaliteli hizmetimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Yoğun ilgi gören servis hizmetimizden yararlanarak sizler de istediğiniz yere market siparişlerinizi verebilirsiniz. 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindeyiz. Geniş ve mutlu müşteri topluluğuna etik değerlerden taviz vermeden hizmet sunuyoruz. Tüm istek ve şikayetlerinizi bize bildirerek geri dönüş sağlayabilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı sunarak kaliteli ve güvenilir tekel adresiniz olup alo paket fırsatlarımızla sizlerleyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR