• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yağmur Ticaret

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Yağmur Ticaret

İzmir Karşıyaka’da faaliyet gösteren firmamız Madran su bayiliği ismi altında değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamızda maden suyu, damacana su, şişe su ve bardak su çeşitlerini sizlere sunmaktayız.

Yağmur ticaret müşteri memnuniyetini hedef alarak her daim suyun en lezzetlisini ve kalitelisini sizlere sunmaktadır. Haftanın her günü siz değerli müşterilerimiz için hizmetteyiz. Tecrübeli ve işini en iyi şekilde yapan çalışanlarımız siparişlerinizin en hızlı şekilde teslimatını sağlamaktadır. Güvenilir suyun tek adresi yağmur ticaret.

İnsan hayatında suyun önemi herkes tarafından bilinmektedir. Yaşamımızı devam ettirebilmemiz için her gün düzenli bir şekilde belli bir ölçüde tüketmemiz gereken en önemli gıda sudur. Özellikle çocuklar ve büyüme çağına gelmiş her bireyin tükettiği suyun gelişim ve sağlığı içinphve mineral değeri yeterli olmalıdır. Ayrıca toplantı ve özel günlerinizde su ve maden suyu servislerimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimiz özel depolarımızda saklanarak muhafaza edilmektedir. Siparişlerinizi sofralarınıza lezzeti, sağlıklı ve ilk günkü tazeliği ile ulaştırmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Sipariş ve daha fazla bilgi için 0 (232) 999 99 20 numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR