• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yalçın Mermer

Adres :

Muradiye Mah. İznik Cad No: 48 Bursa » Orhangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Bekiç - Yalçın Bekiç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

furkan_13895@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 813 48 15

Whatsapp 2:

0 (535) 336 05 18

Whatsapp 3:

0 (532) 511 97 52

Whatsapp 4:

0 (531) 813 48 15

Bursa mermer ve granit sektörü olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Kendimize öncelik olarak belirlediğimiz bu koşul başarımızın da önemli bir unsuru olmuştur.

Sektörün başlıca ilkelerinden bazıları güven ve kalitedir. Bizler de bu ilkeler doğrultusunda belirlemiş olduğumuz yolda hızla mesafe kat etmekteyiz. Sektörün öncü firmaları arasında yer alarak kalitemizi göstermiş olduğumuzu düşünüyoruz. Tasarladığımız hedefe uzun süre önce ulaşmış olsak da çabayı hiçbir zaman elimizden bırakmadık. Azmimiz ile gayretimiz birleşerek alanımızda mükemmel olmamıza ön ayak oldu. Siz değerli müşterilerimiz de bizlere destek olarak başarımızı hızlı şekilde edinmemizi sağladınız. Bulunduğumuz konuma sizler sayesinde geldik, gururla da bayrağı taşıdık.

Hızla gelişen yenilikleri yakından takip ederek daha da ileri yürüdük. Dünya üzerinde sürekli gelişim gösteren teknolojiyi de işimizin önemli bir parçası yaptık. Bu sayede hem kalitemizi arttırdık hem de zamandan tasarruf etmiş olduk. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin yanı sıra, çevreye de faydalı bir firma olma yolundayız.

Alanında yeterli düzeyde eğitim almış olan başarılı çalışma arkadaşlarımızın tecrübesi ve uzmanlığı bizim kalitemizi oluşturmaktadır. Sektörde karşılıklı güven olduğu sürece başarı kaybedilmez, diyerek çıktığımız yolda amacımıza uygun şekilde ilerlemek bizi onurlandırıyor. Pişman olmayacağınız hatta mutlulukla ayrılacağınız bir firma olduğumuzu düşünüyoruz. Güvenilir çalışma ortamımız ile de rakiplerimize örnek oluyoruz. Sizler de sektörün en iyi firmasını arıyorsanız, uzakta değiliz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR