• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yalıda Keyif Cafe

Adres :

2 Nolu Beşirli Mahallesi . Eşref Bitlis Caddesi Yalıevleri Altı No: 6/a Beşirli Trabzon Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sibel Efe

E-Posta Adresi :

sibelefe@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 932 29 20

Whatsapp 2:

0 (531) 932 29 20

Yalıda Keyif Cafe

Yalıda Keyif Cafe sürekli bir şekilde kahvaltı sektöründe gerçekleşen gelişmeleri takip ederek kendini iyileştirme yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz satışlarda daha yoğun ve artan bir çizgiye ulaşarak kentimiz için faydalı bir firma haline gelmeye gayret gösteriyoruz.

Vizyonumuz kapsamında bulunan personellerimizin eğitimli ve tecrübeli bir şekilde hizmet vermesi ile birlikte firmamızın çizgisinin korunması için her personelimiziailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bu sayede büyük bir aile mantığı ile çalışan firmamız Beşirli kentinin hak ettiği başarıyı ve kaliteyi sağlayarak geçmişten bugüne gelen bir kalite standardı oluşturmaktadır. Bu yüksek standart sayesinde firmamız hem kahvaltı sektöründe hem kahvaltı kentinde önder bir kuruluş haline gelerek birçok firmaya ve kente örnek oluşturmaktadır.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR