• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yalkın Ferforje San.tic.ltd.şti

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Kır
YALKIN FERFORJE
2000 yılından bu yanaMetal Sektöründe Faaliyet Gösteren Fİrmamız Bir Çok Başarılı Çalışmalara İmza Atmıştır. Bunun En güzel Örneği Çalışma Yaptığımız Firma Veya Kişilerle Kalıcı Dostluğumuzdurferforje-pencere korkuluğu- ferforje kapı ferforje demir doğrama ve tüm Demirdoğrama işlerinizde uzman profesyonel kaynakçılarımızla sizlerin her zaman hizmetindeyiz.
Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket ederek, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük motivasyon kaynağıdır.
Misyonumuz;
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde; sürekli gelişim felsefesine dayalı olarak, müşterilerimizin isteklerine tam ve zamanında cevap verebilmek, müşteri isteklerini dikkate alarak; onlara hatasız ve kaliteli ürün temin etmek, ferforje aksesuarların teslimatından sonrada her zaman müşterilerimizin yanında olmak.
Vizyonumuz;
Hizmet verdiğimiz sektörde "Yalkın Ferforje" isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı, tedarikçisi ile birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve satışını yaptığımız malzeme, Ferforje aksesuar ve ekipmanlarına ihtiyaç olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.
"Yalkın Ferforje" olarak müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler