• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yamaçlar Yapı

firma adresi

Adres :

Ragıp Bey Mahallesi 14.sokak No : 156/3 Yavuzer Pasajı Manisa » Akhisar
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kamuran Yamaç - Doğukan Yamaç
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (543) 445 45 95
firma wp

Whatsapp 2:

0 (552) 403 37 53
firma wp

Whatsapp 3:

0 (536) 591 85 85

  • firma instagram

Manisa ili Akhisar ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana hizmet sunan Yamaçlar Yapı işletmesi olarak her zaman kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak kendimize yer bulmaktayız. Siz değerli müşterilerimize yüzme havuzu yapımı, havuz kaplama, termal boya uygulaması, panel çatı ve ısı yatımları gibi pek çok alanda kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz yapı hizmetlerin tamamı profesyonel ve deneyimli elemanlarımız tarafından sunulmakta ve bu sayede sorunsuz şekilde hizmetler sunulmaktadır. Sunduğumuz tüm yapı hizmetlerimiz garantimiz altında yer almakta ve belli süreler içerisinde oluşan sorunlar işletmemiz tarafından karşılanmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz yapı hizmetleri bünyesinde her zaman kaliteli malzemeler kullanılmakta ve bu sayede sunulan hizmetin kalitesi her zaman en üst basamaklarda yer almaktadır. İşletmemiz bünyesinde teknolojik makinaların kullanımı ve çok sayıda elemanlarımızın bulunmasından dolayı sunulan tüm hizmetler en kısa süreler içerisinde bitirilmekte ve sizlere teslim edilmektedir. Hızlı yapı hizmetleri sunuyor olmamız müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen özelliklerimiz arasında yer almaktadır. İşletme olarak sunduğumuz yapı hizmetleri karşısında her zaman en uygun fiyatları belirlemekte ve ortaya çıkarmaktayız.

Sizlerin de bu şekilde uygun fiyatlı, kaliteli ve kullanışlı hizmetlere ihtiyacınız var ise eğer Manisa yapı sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR