• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yamak Hayvan Çiftliği Çorlu Adaklık

firma adresi

Adres :

Havuzlar Tekirdağ » Çorlu
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ramazan Yamak
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (536) 794 43 69

  • firma fb

Hijyenik ve güvenilir adaklık alımının zor olduğu günümüz dünyasında, Yamak Hayvan Çiftliği Çorlu Adaklık olarak sizlere hem steril bir ortam güvencesi vermekte hem de %100 müşteri hizmeti garantisi ile adaklık hayvan alış-satış işlerinizden tamamı ile memnun ayrılacağınızdan emin olacak şekilde taleplerinizi yerine getirmektedir. Müşterilerimizin İslami koşullara uygun şekilde yetiştirilmiş adaklık hayvanlar satın alması adına hizmet vermekte olan şirketimiz, aynı zamanda belirli vakitlerde ücretsiz kesim işlemleri de gerçekleştirerek hem cebinizin rahatlığını hem de dini sorumluluklarınızı adabı ile yerine getirdiğinizden emin olmanın verdiği rahatlığı sizlere garanti edecek şekilde çalışmalarını gerçekleştirdiğinden emin olacak şekilde hizmet vermeye dikkat etmektedir.

Tekirdağ hayvancılık sektöründe yerini almaya hazırlanan işletmemiz Yamak Hayvan Çiftliği Çorlu Adaklık yalnızca hayvan satışı ile de sınırlı değildir. Birbirinden farklı ve leziz süt ve süt ürünleri satışlarımız ile de müşterilerimizin taleplerinin gerçekleştiğinden emin olarak hizmet verir ve işimizi yerine getiririz.

Siz de İslami kurallara uyarak yetiştirilen ve kesilen adaklık hayvanlarımızdan yararlanmak, hijyenik bir ortamın verdiği güvence ile alış-veriş işlemlerinizi gerçekleştirmek ve bununla birlikte sofralarınızı şenlendirecek birbirinden lezzetli süt ve süt ürünlerimizden yararlanmak istiyorsanız doğru adrese geldiniz! Yamak Hayvan Çiftliği Çorlu Adaklık olarak misyonumuz yalnızca satış gerçekleştirmek değil, aynı zamanda müşterilerimizin İslami görevlerini yerine getirirken maksimum rahatlık sağladığından emin olmak ve çeşitli süt ve süt ürünü seçeneklerimizle sofralarına gereken lezzeti katmayı hedeflemektir.

BENZER FİRMALAR