• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaprak Gemici Beauty

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaprak Gemici

Güzellik dediğimiz kavram gün geçtikçe hem alanını hem de anlamını genişletmekte. Kadınlar için güzellik merkezleri çok fazla ama erkekler için güzellik merkezleri kadınlara oranla sayıca bir hayli düşük. Durum böyle olunca bizlerde sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamak için Yaprak Gemici Beauty’e ek olarak Yaprak Gemici Beauty Men’i açtık. Yaprak Gemici Beauty Men olarak sizlere Gaziantep güzellik merkezi sektöründe hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için sizinle olan ilişkimizi iyi bir seviyeye getirmek ve bu seviyede tutmak istiyoruz. İşinin ehli çalışanlarımız, işlemlerinizi büyük bir özenle gerçekleştiriyorlar. Hizmetlerimiz arasında şuan için lazer epilasyon, cilt bakımı ve leke tedavisi bulunmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda hizmet çeşitliliğimiz artarak devam edecektir. Aklınıza takılan her hususta bizlerden bilgi alabilirsiniz. Bizler de zaten size yapacağımız tüm işlerin bilgisini önceden vermekteyiz.

Her yeni gün, içinde bulunduğumuz sektör için bir gelişme meydana geliyor. Bu gelişmeleri çalışma bünyesine katamayan güzellik merkezleri hem bu sektörde yok oluyor hem de müşterilerine iyi bir hizmet sağlayamıyor. Bizler sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek ve en kaliteli hizmetle sizleri buluşturabilmek için gelişimimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Çalışma saatlerimiz şuan için on dokuz otuz ve yirmi iki otuz arasındadır. Ayrıntılı bilgi almak ve randevunuzu oluşturmak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Yaprak Beauty ve Yaprak Beauty Men olarak bu sektörde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

gaziantep şehitkamil güzellik salonu,
gaziantep şehitkamil profesyonel güzellik salonu,
şehitkamil güzellik salonu,
şehitkamil profesyonel güzellik salonu,
gaziantep güzellik salonu,
gaziantep profesyonel güzellik salonu,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR