• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaşam Koçu Pınar Taşçıoglu

Adres :

Levent Workinnton İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pınar Taşçıoglu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

pinar@purpleandmorecoaching.com

Whatsapp 1:

0 (533) 140 14 42
Yaşam Koçu Pınar Taşçıoglu
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Yaşam Koçu Pınar Taşçıogluolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

1980 yılında Ankara'da doğmuştur. Orta okul ve liseyi Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2002 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümündenmezun olmuştur.

​​

Özel sektörde son 7 yılı yöneticilik olmak üzere 15 yıllık mimarlık kariyerine sahiptir.

2005 ve 2009 yıllarında uluslararası PMI proje yöneticisi sertifikası, 2011 yılındaMicro MBA sertifikası alarakliderlik, problem çözme, analiz etme, planlama ve uzun vadeli düşünebilme yeteneklerini geliştirmiştir.


Kariyer hayatına paralel olarak, özellikle 2010 yılından beri aldığı eğitim, kurs ve seminerler ile kişisel gelişim, kuantum ve spiritüalizm alanlarındaçalışmalar yapmaktadır.

Kendi hayatında yarattığı mucizevi dönüşümü, başkalarının hayatına da yansıtmak, onlara faydalı olmak adına 2016 yılındaPerfect Mind Coach Academy'denuluslararası koçluk eğitimlerine katılmış ve ICF ve AC onaylı sertifika alarak yaşam koçu olmuştur.

2016 yılı itibariyle Profesyonel olarak koçluk hizmetivermeye başlamıştır.

Ekim 2016'da ICF ve AC onaylı olarak kurumve yönetici koçluğu eğitimlerini tamamlamıştır.

Aynı zamanda Reiki 2 seviyesinde inisiye olmuştur.

Yaşam koçluğu, ilişkiler koçluğu, iş/kariyer koçluğu,
gibi koçlukalanlarında hizmet vermektedir.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yaşam Koçu Pınar Taşçıoglu olarak İstanbul-Beşiktaş ta hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR