• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaşam Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşam Yersiz

Oto yıkama araç sahiplerinin en temel gereksinimidir. Çünkü araçlar hem içten hem de dıştan zamanla kirlenirler. Yağmur, çamur, toz, toprak onların yüzeylerini kaplayarak görsel olarak ortaya hiç te hoş olmayan bir görüntü çıkarırlar. Aynı zamanda görüşü engelleyerek sürüş zevkini ve seyahat konforunu da azaltırlar. İçerde de aynı şekilde tozlanma, lekelenmeler meydana gelir. Bunlar zamanla temizlenmediği taktirde derinlemesine işleyerek araçlarda çok daha büyük sorunlar meydana getirir, zararlı bakteriler hem insan sağlığını hem araç malzemelerinin sağlığını tehdit eder. Bütün bunlara engel olabilmek için zaman zaman araçların profesyonel eller tarafından yıkanması, detaylı temizliğe tabi tutulması gerekir. Hatay İskenderun’da faaliyet gösteren Yaşam Oto Yıkama firmamız ile bu alanda uzun yıllardır çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Hatay oto servis ve tamirhane sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisiyiz. Tecrübenin son derece önemli olduğu bu alanda bizler yola çıktığımız ilk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştık ve kısa sürede bölgemizin en fazla tercih edilen oto yıkamacısı haline geldik. Başarılarımızla yetinmeyip kendimizi hiçbir zaman en iyi noktada görmüyor, hep daha iyisini yapabilmek için çabalıyoruz.

Firma olarak kaliteden ödün vermemek adına en gelişmiş, özel ekipmanlarla, makinelerle uygulamalarımızı yapıyoruz. Temizlik ürünlerimizi araç sağlığına uygun, hiçbir aksama zarar vermeyecek düzeyde marka ürünlerle yapıyoruz. Marka ve modeli fark etmeksizin bütün aralara ekonomik çözümler üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler